Polecam & Pomagam

Wiele poszkodowanych nie zdaje sobie sprawy, że zasługuje na odszkodowanie. Za udział w wypadku komunikacyjnym, czy uszczerbek na zdrowiu po wypadku w pracy/miejscu publicznym można uzyskać wysoką rekompensatę. Jeśli Twój bliski, przyjaciel, partner lub znajomy padł ofiarą nieszczęsnego zajścia, możesz sprawić, że odzyska należne roszczenia.

Wystarczy, że weźmiesz udział w systemie rekomendacyjnym Polecam & Pomagam i skontaktujesz nas z osobą pokrzywdzoną, która doznała obrażeń w wyniku wypadku, a pomożesz jej otrzymać odszkodowanie, na jakie zasługuje. Twoje wsparcie i chęć współpracy zostaną przez nas docenione, dzięki czemu możesz liczyć na symboliczne honorarium równe 100 złotych w zamian za jeden kontakt.

Jeśli chcesz polecić poszkodowanego, wypełnij wszystkie rubryki w formularzu obok i prześlij go do zweryfikowania. Skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania większej ilości informacji w przeciągu kilku dni.

Możesz wnioskować nawet wtedy, gdy od zajścia minęło już 20 lat, a towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło już odszkodowanie bądź wydało decyzję o odmowie. Mamy wysoką skuteczność, a każdą powierzoną sprawą zajmujemy się w tempie natychmiastowym. Działamy kompleksowo i każdorazowo staramy się uzyskać możliwie jak najwyższe odszkodowanie lub dopłatę do odszkodowania dla naszych Klientów.

Formularz polecania

Poszkodowany

Polecający

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok