Zespół radców prawnych i adwokatów od odszkodowań
z siedzibą w Kielcach

Poszukujesz radcy prawnego od odszkodowań w Kielcach? Uważasz, że wypłacone świadczenie jest za niskie? Nie dostałeś należnego odszkodowania?

Jesteśmy zespołem specjalistów, który zajmuje się odzyskiwaniem i dopłatami do odszkodowań. W naszych szeregach znajdują się adwokaci i radcy prawni, którzy do wszystkich zleceń podchodzą z pełnym profesjonalizmem i empatią.

Odzyskamy odszkodowanie

Dobrze rozumiemy, że niektóre ze spraw mogą być emocjonalnie trudne, a działania czasochłonne, dlatego Twój udział w całym procesie ograniczamy do minimum. Jesteśmy także w stałym kontakcie - na bieżąco będziemy informować Cię o postępach naszej pracy.

Odzyskamy odszkodowanie
dochodzenie odszkodowań kielce

Doświadczenie i zaangażowanie

W dochodzeniu odszkodowań mamy wieloletnie doświadczenie, ale nie spoczywamy na laurach. Stale doskonalimy nasze umiejętności, poszerzamy wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach. Dlatego nasi klienci mają pewność, że za ich interesem stoją kompetentni i rzetelni pracownicy z Polskiego Instytutu Pomocy Poszkodowanym.

Dopłata do odszkodowania - działamy w Twoim interesie

Jesteśmy świadomi, że większość świadczeń jest bardzo zaniżona, dlatego pozyskamy dla Ciebie możliwie jak największą dopłatę do odszkodowania.

Od początku Twoją sprawą zajmie się prawnik. Nasz zespół zweryfikuje, czy istnieją podstawy do złożenia adekwatnych roszczeń oraz rodzaj należnego świadczenia (może być to odszkodowanie, renta lub zadośćuczynienie). Ustalimy, o jaką najwyższą możliwą sumę dopłaty do odszkodowania będziemy mogli się ubiegać oraz jakie dowody i dokumenty będą niezbędne w całym procesie.

Firma odzyskująca odszkodowania

Znajomość środowiska prawniczego, regulacji i przepisów umożliwia nam skrupulatne działania w sprawie Twojego świadczenia. Jesteśmy zaangażowaną firmą odzyskującą odszkodowania - nie obawiamy się konfrontacji w sądzie z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dołożymy wszelkich starań, aby wypłacona suma była adekwatna do poniesionych przez Ciebie szkód.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok