Ewa

Doradca

Zadzwoń

Odszkodowanie po wypadku samochodowym

Bez względu na to, czy należy Ci się odszkodowanie zdrowotne po wypadku samochodowym, czy też zwrot kosztów za poniesione straty materialne - jeteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Uzyskamy wysokie odszkodowanie lub dopłatę do otrzymanej rekompensaty, która będzie adekwatna do poniesionych strat.

Ponieważ towarzystwa ubezpieczeniowe w większości przypadków zaniżają wypłacane świadczenia, warto przed podpisaniem jakiegokolwiek dokumentu skonsultować się z radcą prawnym lub adwokatem.

Polski Instytut Pomocy Poszkodowanym to zespół doświadczonych prawników, którzy jak nikt znają i rozumieją skomplikowany świat odszkodowań. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a bez żadnych opłat adwokaci naszego Instytutu przeanalizują Twoją sprawę i sprawdzą, o jakie odszkodowanie za wypadek samochodowy można i warto się ubiegać.

Odszkodowanie po wypadku samochodowym - kwota

Kwota odszkodowania za wypadek samochodowy może mieć bardzo szeroki zakres, w zależności od czynników, które wymieniliśmy wyżej.

Odszkodowanie zdrowotne po wypadku samochodowym w największym stopniu zależy od rozmiaru szkody na zdrowiu u osoby poszkodowanej. Organizm każdego człowieka jest inny, regeneruje się w różnym czasie.

Odszkodowanie po wypadku samochodowym kwota
odszkodowanie po wypadku samochodowym

Konsekwencji złamanej ręki nie można przyrównać do złamanego kręgosłupa. Jednak dla pisarza trwałe uszkodzenie lub amputacja palców u dłoni może wiązać się z utratą nie tylko pracy, ale także hobby, a nawet sensu życia.

W związku z powyższym nie można jednoznacznie określić kwoty odszkodowania po wypadku samochodowym. Możliwości jest bardzo dużo.

Jedno jest pewne - wykwalifikowany zespół pracowników Polskiego Instytutu Pomocy Poszkodowanym staje na wysokości zadania, aby dla każdej osoby poszkodowanej uzyskać jak najwyższą kwotę odszkodowania po wypadku samochodowym.

Odszkodowania za wypadek samochodowy Kielce

Nasze biuro mieści się w stolicy województwa świętokrzyskiego, zatem pomagamy poszkodowanym uzyskać odszkodowanie za wypadek samochodowy w Kielcach, ale nie tylko. Lokalizacja nie jest dla nas żadnym ograniczeniem. Jeżeli ucierpiałeś w związku z wypadkiem komunikacyjnym lub Twój pojazd został zniszczony, skontaktuj się z nami, bez względu na miejsce, w którym doszło do zdarzenia. Pomagamy poszkodowanym z całej Polski.

Szkoda na pojeździe

Wypadek komunikacyjny jest zdarzeniem, w którym musi brać udział co najmniej jeden pojazd. Kiedy dochodzi do zderzenia, uszkodzenie pojazdów jest niemal nieuniknione. Jak więc oszacować straty materialne? O jaką kwotę odszkodowania z OC sprawcy się ubiegać?

Polski Instytut Pomocy Poszkodowanym pomoże Ci wyegzekwować od ubezpieczycieli jak najwyższą kwotę odszkodowania, a także naprawę pojazdu z wykorzystaniem oryginalnych części, a nie tańszych zamienników.

Suma wypłaconego odszkodowania za szkodę na pojeździe określa stopień jego zniszczeń. Wyróżniamy szkodę częściową i szkodę całkowitą.

Twój pojazd został uszkodzony w wypadku samochodowym?

Pomożemy Ci uzyskać jak najwyższe odszkodowanie

Szkoda całkowita

Szkoda całkowita powstaje w momencie, kiedy pojazd jest tak zniszczony, że naprawa jest nieopłacalna, a jej koszt przekracza rynkową wartość samochodu sprzed wypadku.

Wtedy towarzystwo ubezpieczeniowe zobowiązane jest do wypłaty świadczenia, której wysokość określona będzie różnicą pomiędzy wartością rynkową a obecną (zniszczonego) pojazdu. Tak dzieje się w przypadku obowiązkowej polisy OC.

Posiadanie AutoCasco (AC) nie jest koniecznie, jednak w takiej sytuacji procedury postępowania określa umowa z ubezpieczycielem.

Szkoda częściowa

O szkodzie częściowej mówimy w przypadku, kiedy naprawa pojazdu jest opłacalna, a jej koszty mniejsze niż wartość rynkowa auta. Może to być na przykład stłuczona lampa, rozbity zderzak czy wgniecenie w karoserii.

Wtedy kwotę odszkodowania określa kosztorys, czyli obliczenie przewidywanych kosztów naprawy lub rzeczywisty koszt wykonanej naprawy.Jak uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie za szkodę na pojeździe po wypadku samochodowym?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nagminną praktyką towarzystw ubezpieczeniowych jest zaniżanie wypłacanych odszkodowań. Dzieje się tak w ponad 90% przypadków!

Nie pozwól, aby ubezpieczyciel zaniżył wartość Twojego pojazdu lub zawyżył koszty jego naprawy przy szkodzie całkowitej.

Zadzwoń do nas już dziś, a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę!

odszkodowanie za szkodę na pojeździe

Zostaw numer telefonu

 Oddzwonimy i wspólnie ustalimy, jak wiele możemy dla Ciebie zyskać

Bezpłatna analiza sprawy

Niezobowiązująca rozmowa

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok